Prihlásenie
x

Mlyn 108, Modra

Prihlásenie

E-mail:
Heslo:
Registrácia
Zabudnuté heslo
Dolná 108
Modra
www.mlyn108.sk
V rezidenčnej časti pôvabného vinárskeho mesta Modra sa v budove zrekonštruovaného vodného mlynu z 16. storočia nachádza Reštaurácia Mlyn 108. Bijúce srdce mlynu sa v súčasnosti presunulo do kuchyne, kde sú dvere vždy otvorené a každý môže vojsť a pozorovať kuchárov pri práci. Všetky jedlá sú pripravené z čerstvých surovín a jedálny lístok je prispôsobovaný surovinám, ktoré do reštaurácie dodávajú najmä lokálni farmári, rybári, mäsiari a výrobcovia syrov. V jedlách ochutnáte sezónne pochúťky nazbierané a vypestované v okolí Modry – medvedí cesnak, čerstvé smrčky, šípky, bazu, hrozno či rôzne hríby. Z vlastnej bylinkovej záhradky bazalku, levanduľu, mätu, majorán a pažítku. Chuť jedál dotvárajú vína od malých lokálnych vinárov z Modry a okolia ako aj zahraničné ikonické vína. Nechajte sa vtiahnuť do sveta čarovných vôní a chutí plného vášne a lásky ku gastronómii.

Reštaurácia potvrdila v roku 2018 ocenenie 1 Zlatá vidlička podľa gastronomického bedekra Gurmán na Slovensku!
Kúpiť degustáciu

Festivalové menu

1.
Chute regiónov
Na čiernom pive glazovaná vyzretá bravčová krkovička so zemiakovým mousseline, cviklovo cibuľovým relišom a údenou cviklou
2.
Naše ikonické jedlo
Tart z vykŕmenej kačacej pečene s prachom z mrazom sušených jahôd, jahodovým chutnay a domácou brioškou
3.
Kuchárova voľba
Kapučíno z jeruzalemských artičokov s orieškovou mliečnou penou a čipsom z lieskových orieškov
4.
Štvrtý chod
Čerstvé domáce tvarohové knedličky s makom

Vzhľadom na skladbu menu a prepojenosť jednotlivých jedál je v tejto zlatou vidličkou od Gurmána na Slovensku ocenenej reštaurácii možné objednať si iba celé štvorchodové menu Garantujeme vám dokonalú symbiózu chutí a úžasný zážitok!

Copyright 2012 - 2019 © Pre gurmanov, spol. s r. o.