Prihlásenie
x

Albrecht restaurant

Prihlásenie

E-mail:
Heslo:
Registrácia
Zabudnuté heslo
Mudroňova 82
Bratislava
www.hotelalbrecht.sk/restauracia
Kuchyňu v reštaurácii ALBRECHT má pod palcom, šikovný, mladý a ambiciózny šéfkuchár, pán Andrej Turček. Kuchyni stále dominuje kvalitná lokálna gastronómia s jemným francúzskym nádychom. Andrej Turček, veľmi dobre pochopil význam kvality a pôvodu surovín, a preto sa pri ich výbere zameral predovšetkým na produkty lokálnej proveniencie. Hríby, mäso, jesetery, pstruhy, sumce, zubáče, kačice, husi, dokonca baby zeleninka či mikroblinky, to všetko pochádza od kvalitných a overených dodávateľov v rádiuse dvojhodinovej cesty autom. Hoci sa Albrecht dlhodobo úspešne profiluje ako reštaurácia s vyšším štandardom gastronómie, nájdeme tu popri tradičnom a la carte aj denné, či sezónne menu. Samozrejme, ťažko tu môžeme očakávať, že obed či večeru vybavíme za pol hodinu. Kvalite a aranžmá jedál sa v Albrechte venuje extrémna pozornosť. Obzvlášť to platí pri degustačných menu, kde sa jedlá párujú s vínami a náročnosť práce so zákazníkom je tým pádom podstatne vyššia. Reštaurácia ALbrecht má 2 Zlaté vidličky od bedekra Gurmán na Slovensku.
Kúpiť degustáciu

Festivalové menu

1.
Chute regiónov
Kapustové velouté - kapusta, smotana, šedý fenikel
cabbage velouté cabbage, cream, grey fennel
2.
Naše ikonické jedlo
Kačacie prsia marinované a sušené, rakytník, chrenové maslo, dehydrovaná masť, striedka
duck breast marinated and dried, sea buckthorn, horseradish butter, dehydrated fat, browned breadcrumbs
3.
Kuchárova voľba
Zubáč - grilovaný filet, kaleráb, šípky, jablko, cvikla, omáčka zo šťaveľa
pike- perch grilled fillet, kohlrabi, rosehips, apple, beets, wood sorrel sauce
4.
Štvrtý chod
Mak a nugát - maková špongia, nugatový krém, macerované ringloty, gaštan, zmrzlina z červeného vína a sliviek
poppy-seed and nougat poppy-seed sponge cake, nougat cream, macerated greengage, chestnuts, red wine and plums ice cream

Vzhľadom na skladbu menu a prepojenosť jednotlivých jedál je v tejto zlatou vidličkou od Gurmána na Slovensku ocenenej reštaurácii možné objednať si iba celé štvorchodové menu Garantujeme vám dokonalú symbiózu chutí a úžasný zážitok!

       
Copyright 2012 - 2020 © Pre gurmanov, spol. s r. o.