Prihlásenie
x

Mirror Cocktail Bar - Radisson Blu Carlton, Bratislava

Prihlásenie

E-mail:
Heslo:
Registrácia
Zabudnuté heslo
Hviezdoslvovo námestie
Bratislava
www.mirrorbarcarlton.com
Sme barom zážitkov a miestom snov. Na prízemí historickej budovy Carlton v hoteli Radisson Blu Carlton nájdete bar plný zážitkov, vášne a emócií – Mirror bar. Na začiatku roku 2019 prešiel zásadnou rekonštrukciou. Pôvodné pamiatkovo chránené prvky boli prepojené s prírodnými štruktúrami, exkluzívnymi materiálmi a architektonickými novotvarmi. Dominantou interiéru je impozantne umiestnený strom z ateliéru floristu Róberta Bartolena, ktorý našiel miesto pod pamiatkovo chránenou stropnou kupolou. Očaria vás originálne kokteily v absolútne unikátnom podaní. V Mirror bare pracujeme ako alchymisti. Kreatívne spájame chute, vône a štruktúry s rešpektom k lokálnym zdrojom a životnému prostrediu, s úctou k najvyššej forme ľudského snaženia, umeniu, vo všetkých jeho podobách. Je to miesto s vášňou pre dokonalosť. Kokteily sú podávané v jedinečnej podobe na autorských dizajnérskych podnosoch a v botanických aranžmánoch, pričom spolupracujeme so špičkovými slovenskými dizajnérmi, remeselníkmi a umelcami Niektoré kokteily sú dotvorené kvapkami esenciálnych vôní z 1907 Perfumeries. Srdcom a hlavou Mirror Baru je Peter Marcina, manažér baru a držiteľ niekoľkých profesných ocenení s vášňou pre najvyššie koktejlové umenie. Príďte do dokonalého sveta zmyslového zážitku nápojovej gastronómie. JOLLY JOCKER ako Novinka Zimného festivalu jedla 2020 pre gurmánov, ktorí si radi pochutnajú aj na skvelých drinkoch.
Kúpiť degustáciu

Festivalové menu

1.
Chute regiónov
Artefacto - málokto by uveril, že nápoj z borovičky bude jedným z najobľúbenejších koktejlov v našom bare. borovička ešte nikdy nechutila tak dobre. prinášame vám drink vyrobený výhradne z lokálnych ingrediencií, na báze najprémiovejšej delikátnej borovičky domovina v sladkokyslej kombinácii s domácim rakytníkovým sirupom, čerstvou citrónovou šťavou a šalviou. objavte ho s nami.
2.
Naše ikonické jedlo
Cloud atlas - náš najelegantnejší, najfotogenickejší, najdizajnovejší, signature koktejl, ktorý je príkladom zážitkového kokteilu na svetovej úrovni. vo výške 2333 m n. m. v guatemale dozrieva v destilérii house above the clouds (dom nad oblakmi) každá kvapka prémiového rumu zacapa, ktorý tvorí tento koktejl. navyše parfumovaný molekulou vône lesa čerstvo po daždi ho prinášame na váš stôl zahalený v dymovom oblaku pod sklenenou kupolou, ktorú priamo pred vami otvoríme.
       
Copyright 2012 - 2020 © Pre gurmanov, spol. s r. o.