Prihlásenie
x

Gašperov mlyn, Batizovce

Prihlásenie

E-mail:
Heslo:
Registrácia
Zabudnuté heslo
Štúrova 121/75
Batizovce
www.gasperovmlyn.sk
Gašperov mlyn získal v roku 2018 od Gurmána na Slovensku titul Reštaurácia roka a tiež Zlatú vidličku, a obe ocenenia potvrdil aj v roku 2019. Pre svojich hostí pripravuje výlučne degustačné menu s párovaním vín, pričom hostia nikdy vopred nevedia, aké jedlá bude menu obsahovať. Reštaurácia má miniatúrnu kapacitu 15 miest, čo umožňuje osobný prístup servisu aj kuchárov, a tiež príjemné komorné prostredie storočného mlyna.

Reštaurácia získala Zlatú vidličku a 1.miesto medzi TOP10 Tematických reštauráciami Slovenska za rok 2018 a aj 2019 podľa gastronomického bedekra Gurmán na Slovensku!
Kúpiť degustáciu

Festivalové menu

1.
Chute regiónov
Tešiť sa môžete na štvorchodové degustačné menu „vidličkovej reštaurácie“, ktoré bude obsahovať náš domáci chlieb s maslom alebo nátierkou, polievku, hlavný chod a dezert.
2.
Naše ikonické jedlo
Keďže hostia gašperovho mlyna degustačné menu vopred nikdy nepoznajú, reštaurácia sa rozhodla tento systém aplikovať aj na zimný festival jedla 2019, aby zaručila autentický zážitok z návštevy tejto jedinečnej reštaurácie.
3.
Kuchárova voľba
Všetky jedlá budú pripravené z čerstvých a sezónnych surovín, špeciálne pre daný deň, počas ktorého reštauráciu navštívite. váš zážitok bude preto skutočne jedinečný a doslova neopakovateľný.
4.
Štvrtý chod

Vzhľadom na skladbu menu a prepojenosť jednotlivých jedál je v tejto zlatou vidličkou od Gurmána na Slovensku ocenenej reštaurácii možné objednať si iba celé štvorchodové menu Garantujeme vám dokonalú symbiózu chutí a úžasný zážitok!

       
Copyright 2012 - 2020 © Pre gurmanov, spol. s r. o.