Prihlásenie
x

Green Buddha, Bratislava

Prihlásenie

E-mail:
Heslo:
Registrácia
Zabudnuté heslo
Zelená 4
Bratislava
www.greenbuddha.sk
Reštaurácia Green Buddha dostala svoj názov podľa farby historického domu, v ktorom sa nachádza, čiže zelená. Je to zároveň farba prírody, je príjemná a harmonizuje pocity, ktoré by sme vám radi u nás „naservírovali“. Logo Green Buddha vytvárajú listy starodávneho stromu Bódhi Tree. Práve pod týmto stromom Buddha meditoval, kým dosiahol osvietenia. Listy stromu majú tvar srdca. A práve so srdcom sa snažíme robiť svoju prácu tak, aby ste si dokonalé chvíle v Green Buddha užili. Thajská kuchyňa je bezpochyby jedna z najlepších, najchutnejších a zároveň najzdravších na svete. Obklopia vás tu zaujímavé vône najrôznejších jedál z našej ponuky.

Reštaurácia sa umiestnila medzi TOP10 Tématických reštaurácií za rok 2018 podľa gastronomického bedekra Gurmán na Slovensku!
Kúpiť degustáciu

Festivalové menu

1.
Chute regiónov
EPMD – Pečený thajský baklažán s tekvicovým krémom, kukuričným karí koláčikom a čerstvým špenátom
2.
Naše ikonické jedlo
POPIA VIETNAM – Nepražené jarné rolky s avokádom, mangom a čerstvými bylinkami, podávané s bazalkovými semiačkami a sladkou čili omáčkou.
3.
Kuchárova voľba
OCTAGON – Filet lososa pečený v banánovom liste s Tom Yam glazúrou podávaný so šalátom z quinoy a karí tekvice, pikantným paprikovým krémom, krevetami varenými v čili oleji a chrumkavou bazalkou.
       
Copyright 2012 - 2019 © Pre gurmanov, spol. s r. o.